Marka Tescil Belgesi

 

WEB HOSTİNG, SUNUCU ve DOMAİN TESCİL HİZMETLERİ
11 YILLIK İŞ TECRÜBESİ
Cloud Linux bulut sunucu altyapısı ile Türkiye lokasyonlu, DELL marka SSD diskli sunucularımızla üstün performanslı web hosting hizmetleri sunuyoruz. Sunucularımızdaki CageFS izolasyonu, virüs taraması ve haftalık yedekleme ile güvendesiniz. Bunun yanında .com, .net, .org ve .com.tr gibi popüler uzantılı alan adlarını tescil etme yetkisine sahip firmamız ile hayalinizdeki domaini tescil ederek markanızı taçlandırabilirsiniz.

 

SİBER GÜVENLİK HİZMETLERİ
5 YILLIK İŞ TECRÜBESİ
Firmamız bünyesinde web sunucu, mail sunucu ve paylaşımlı hosting düzeyinde proaktif yaklaşım ile güvenlik hizmetleri sağlıyoruz. Bunun yanında PHP, JAVA, HTML, HTML5 tabanlı web sitelere ve yoğun saldırılara maruz kalan wordpress, joomla gibi açık kaynak tabanlı diğer CMS web siteleri için de sıkılaştırılmış güvenlik hizmetleri sunuyoruz.

 

PATENT, LOGO, TESCİL MARKA BİLİNCİ PATENT & LOGO & TESCİL
8 YILLIK İŞ TECRÜBESİ
Markaların internette olduğu kadar yerelde de itibarı oldukça önemlidir. Göz alıcı ve akılda kalıcı logo tasarımları patentli ve tescilli halde olması, markanızın değerini olduğundan fazla potansiyeline ulaştıracaktır. Hostinguz Web Hosting olarak, sizlere markanızı çok daha fazla büyütmeye yönelik dijital çalışma yöntemleri sunuyoruz.

WordPress and WHMCS integration by i-Plugins
× Destek