Whatsapp Icon

Hakkımızda

hostinguz, kurucusu Salim Kahraman tarafından, bir dünya markası yaratma ideali ile kurulmuş, yerli ve milli yatırımlar ile büyümeyi amaç edinmiş bir web hosting şirketidir. Marka ismimiz, hosting (barındırma) uzmanı kelimelerinin kısaltılmış hali ile oluşturulmuştur. 1000'lerce müşteri referansı, 10'larca çözüm ortağı ve sektördeki çeyrek asıra yakın iş deneyimi ile emin adımlarla ilerlemekte, Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Türkiye'nin verisi, Türkiye'den yönetilmeli anlayışı ile yabancı müdahalesine tamamen kapalı tutulan yerli veri merkezi anlayışı ile hareket etmektedir. İnternet hizmetlerinde çözüm odaklılık, müşteri memnuniyeti, inovasyon, proaktif çözümler, ticaret ahlakı kavramlarını çalışma felsefesinin merkezine oturtmuştur.


Cloud Linux bulut sunucu altyapısı ile Türkiye lokasyonlu, DELL ve HP marka SSD diskli sunucularımızla SEO destekli üstün performanslı web hosting hizmetleri sunmaktadır. Sunucularındaki CageFS izolasyonu, anlık virüs taramaları ve haftalık yedekleme ile güvendesiniz. Bunun yanında .com, .net, .org ve .com.tr gibi popüler uzantılı alan adlarını tescil etme yetkisine sahip olan firmamız ile hayalinizdeki domaini tescil ederek markanızı taçlandırabilirsiniz.


hostinguz, 7/24 web hosting destek ekibi ile SSD web hosting, wordpress hosting, cloud linux hosting, alan adı kaydı, SSL sertifikası ve sunucu hizmetlerinin yanı sıra hazır web site, kurumsal web site tasarımı ve özel yazılım hizmetleri de sunmaktadır.


Bizi tercih eden bayilerimize ve tüm mutlu müşterilerimize teşekkür ederiz. Buraya tıklayarak Google işletme sayfamız üzerinden müşterilerimizin yorumlarına ulaşabilirsiniz.

web hosting