Hostinguz, bir web hosting şirketidir. Marka adımız, hosting uzmanı kelimelerinin kısaltması olarak oluşturulmuştur. 1000'lerce müşteri referansı, 10'larca çözüm ortağı ve sektörde neredeyse çeyrek asırlık iş deneyimi ile sağlam adımlarla ilerlemekte ve Türk ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Türkiye'nin verilerinin Türkiye'den yönetilmesi ve yerli veri merkezinin tamamen yabancı müdahaleye kapalı olması anlayışı ile hareket etmektedir. Çözüm odaklılık, müşteri memnuniyeti, yenilikçilik, proaktif çözümler ve iş etiği kavramlarını internet hizmetlerinde çalışma felsefesinin merkezine yerleştirmiştir.


Cloud Linux bulut sunucu altyapısı ile Türkiye'de bulunan DELL ve HP marka SSD disk sunucularımızla SEO destekli yüksek performanslı web hosting hizmetleri sunmaktadır. Sunucularında CageFS izolasyonu, anlık virüs taramaları ve haftalık yedeklemeler ile güvendesiniz. Ayrıca, .com, .net, .org ve .com.tr gibi popüler uzantılarda alan adı kaydı yapma yetkisine sahip şirketimizle hayalinizdeki alan adını kaydederek markanızı taçlandırabilirsiniz.


Hostinguz, 7/24 web hosting destek ekibiyle SSD web hosting, wordpress hosting, cloud linux hosting, alan adı kaydı, SSL sertifikası ve sunucu hizmetlerinin yanı sıra hazır web sitesi, kurumsal web sitesi tasarımı ve özel yazılım hizmetleri sunmaktadır.


Bizi seçen bayilerimize ve tüm mutlu müşterilerimize teşekkür ederiz. Müşteri yorumlarımızı Google iş sayfamızdan buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Ulutek Teknopark