Kullanım Şartları

Hostinguz.com, hizmetlerini kullanan müşterilerinin isim, adres, telefon numarası ve e-posta gibi tüm bilgilerini saklamayı ve Madde 2'de belirtilen koşullar dışında kimseyle paylaşmamayı taahhüt eder.

Hostinguz.com, Telekomünikasyon Kurumu'na üyeliği nedeniyle bağlayıcı kurallara tabi olduğundan, müşteri bilgilerini Telekomünikasyon Kurumu ve yargı birimlerine talep üzerine sağlayabilir.

Hostinguz.com, kredi kartı bilgilerinizi saklamaz. Bu bilgiler ödeme sırasında sadece SSL (Güvenli Bağlantı) kullanılarak bankaya iletilir ve bankadan dönen ödeme bilgileri saklanır.

Hostinguz.com, müşteri itiraz etmedikçe, hizmet verdiği sitelerin adreslerini ve hizmet türünü referans olarak sitesinde yayınlayabilir. Müşteri, sitesinin adresinin yayınlanmasına itiraz ederse, bu adres referans listesinden çıkarılır.

Hostinguz.com, ödeme ve üyelik gibi güvenlik gerektiren bölümlerde SSL Sertifikası ile güvenlik sağlar. Bunun dışında, kötü niyetli sanal saldırılara karşı mümkün olan tüm yazılım ve donanım önlemlerini alır.